با توجه به تعطیلی دو هفته‌ای به دلیل شیوع ویروس کرونا، در حال حاضر امکان ارسال سفارش‌ها را نداریم و کلیه سفارش‌های دریافتی با پایان یافتن تعطیلات ارسال خواهند شد.
مایکروفر توکار 23 لیتری سامسونگ استیل مدل B 2310 بزرگ‌نمایی
  • مایکروفر توکار 23 لیتری سامسونگ استیل مدل B 2310
  • ماکروویو توکار
  • سامسونگ B 2310
  • مایکروفر توکار 23 لیتری سامسونگ استیل مدل B 2310

مایکرویو توکار 23 لیتری سامسونگ مدل B 2310

سامسونگسامسونگ

Samsung Microwave 23liters B2310

جدید

  • ظرفیت 0.8 فوت مکعب / 23 لیتر
  • قدرت 1200وات
  • محفظه سرامیکی
  • 489 × 275 × 392 میلیمتر
  • طراحی فوق العاده که برای فر توکار سامسونگ مناسب می باشد

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

16,940,000 ریال

ظاهری همیشه نو مثل روز اول.

لعاب سرامیکی بهترین راهکار برای نگهداری و مراقبت از فر می باشد. این لعاب بسیار با دوام است، درست همانطور که هر وسیله خوب آشپزی باید باشد. بنابراین مهم نیست که خانواده شما چقدر از آن استفاده می کنند، مانند استیل خراش بر نمی دارد و یا مانند پلاستیک ترک نمی خورد. تمیز کردن آن هم بسیار آسان است. برای پاک کردن تمام ذرات مواد غذایی پاشیده شده فقط به یک دستمال تر نیاز خواهید داشت. علاوه بر این، جداره ها با ماده ای پیچیده پوشش داده شده اند که یک عامل آنتی باکتریال و بوگیر است. همه اینها نقاط قوت بشمار می روند زیرا معمولاً همه اعضای خانواده دوست دارند از دستگاه استفاده کنند اما همه آنها همیشه برای تمیز کردن پیشقدم نمی شوند.

حالت صرفه جویی با فشار یک دکمه

دکمه اکو در مواقعی که دستگاه در وضعیت آماده بکار است تا 40% از مصرف انرژی می کاهد. با فشار یک دکمه می توانید در مصرف برق و هزینه های خود صرفه جویی کرده و به محیط زیست کمک کنید.

از منجمد تا تازه در یک چشم به هم زدن

از منجمد تا تازه در یک چشم به هم زدن.

فرآیند یخ زدایی نه تنها وقتگیر است بلکه کاری غیرقابل پیش بینی نیز می باشد. در اکثر موارد غذای شما در یک نقطه آب می اندازد و در قسمتی دیگر مانند سنگ سفت است. اما قابلیت «یخ زدایی سریع» سامسونگ به شما امکان می دهد تا یخ مواد غذایی منجمد را خیلی سریع و بطور یکنواخت آب کنید و آنها را به حالت تازه قبل از یخ زدن برگردانید تا غذایی خوشمزه در انتظارتان باشد.

منوی خودکار برای شما فکر می کند.

وقت گشتن در کتاب های آشپزی را ندارید؟ نمی توانید یک دستور تهیه غذا پیدا کنید؟ آنقدر عجله دارید که نمی توانید خلاقیت خود را نشان دهید؟ پس بگذارید منوی خودکار فر سامسونگ غذایی خوشمزه برای شما آماده کند. بجای اینکه زمان های پخت و دماها را حدس بزنید، کافی است یک منو انتخاب کنید و دکمه ای را فشار دهید تا کار پخت غذا شروع شود. در آخر کار هم که غذایی عالی آماده شد و اعضای خانواده و دوستان را به تحسین وا داشت، نگران نباشد چون «منوی خودکار» چیزی به کسی نخواهد گفت. این راز بین ما خواهد ماند.

سه موج به مراتب بهتر از یکی است.

سه موج به مراتب بهتر از یکی است.

«سیستم توزیع سه گانه» ما این اطمینان را ایجاد می کند که به لطف سه نقطه توزیع امواج مایکروویو، همه چیز از پیتزا گرفته تا شیر داغ به طور کامل و خوشمزه تهیه می شود. با استفاده از دستگاه های مایکروویو ما از پخت کامل و یکنواخت مداوم لذت ببرید.
برندسامسونگ
گارانتیسام سرویس
رنگاستیل
گنجایش23 لیتر
یخ زداییدارد
گریلدارد
پخت یکنواختدارد
پخت ترکیبیندارد
نوع صفحه نمایشگردکمه‌ای

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

مایکرویو توکار 23 لیتری سامسونگ مدل B 2310

مایکرویو توکار 23 لیتری سامسونگ مدل B 2310