ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش رنگ سفید مدل SMS69N72EU بزرگ‌نمایی

ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش رنگ سفید مدل SMS69N72EU

بوشبوش

Bosch Dish Washer SMS69N72EU

جدید

  • گارانتی: 36 ماهه بوش سرویس، سیهاوی
  • ظرفیت: 14 نفره
  • تعداد سبد: 3 سبد
  • دارای سنگ زئولیت
  • کشور سازنده: آلمان
  • مصرف انرژی: +++A
  • رنگ: سفید
  • سری: 6

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

36,000,000 ریال

ظرفشویی بوش مدل SMS69N72EU

ظرفشویی بوش SMS69N72EU از محصولات ماشین ظرفشویی بوش سری 6 ساخت کشور آلمان است. این ظرفشويی 14 نفره بوش دارای مصرف‌ انرژی +++A بوده و میزان مصرف آب آن در هر سیکل شستشو در این مدل ظرفشویی بوش برابر 9.5 لیتر اندازه‌گیری شده است.

سیستم Aqua Sensor

 این سیستم در ماشین ظرفشویی بوش سری 6، میزان کثیفی آب مرحله اول آبکشی را سنجیده و مشخص می‌کند که آیا برای استفاده در دوره اصلی شستشو قابل استفاده می‌باشد یا نه. در ماشین ظرفشویی بوش اگر آب فقط دارای میزان کمی از املاح و کثیفی باشد دوباره مورد استفاده قرار خواهد گرفت. نکته کلیدی در مورد این مدل از ظرفشويی 14 نفره بوش این است که در هر بار شستشو در ماشین ظرفشویی بوش تا سقف 20% آب معادل 4 لیتر توسط این سیستم صرفه‌جویی خواهد شد.

ظرفشویی بوش SMS69N72EU مجهز به زئولیت می‌باشد. زئولیت نوعی ماده معدنی می باشد که رطوبت را جذب کرده و در عوض حرارت تولید می کند. این ماده معدنی درون محفطه ای در ظرفشويی 14 نفره بوش تعبیه شده است. ازخواص زئولیت بکار رفته در این مدل ماشین ظرفشویی بوش سری 6 می توان به خشک شدن کامل ظرف و بدون هیچ گونه لکه از رطوبت بر روی ظروف، در طول فرآیند شست و شو نام برد.

ظرفشویی بوش

AquaStop: گارانتی مادام العمر ماشین ظرفشویی بوش سری 6 در برابر آلودگی آب

سیستم AquaStop بکار رفته در این ماشین ظرفشویی مبله bosch شامل یک شلنگ دو جداره، یک شیر ایمنی و یک پناهگاه شناور است که از 100٪ حفاظت در برابر آلودگی آب اطمینان حاصل می کند، که با استفاده از این سیستم، چنانچه ماشین ظرفشویی بوش شما دچار نشتی آب باشد، در هر نقطه‌ای که مسیر عبور آب نشتی در آن ایجاد شده بلافاصله آب را قطع می‌کند، با این قابلیت  از بروز حوادث ناشی از آب و خسارت‌های جدی آن در ساختمان شما جلوگیری می شود. تشخیص نشتی آب با استفاده از سنسورهایی صورت می‌گیرد که در کف این ماشین ظرفشویی مبله bosch تعبیه شده است.

با صرفه بودن قیمت ظرفشویی بوش این مدل ماشین ظرفشویی بوش را در دسته بندی بهترین ماشین ظرفشویی bosch قرار داده است. ظرفشویی بوش SMS69N72EU با داشتن ظرفیت شستشو 14 نفره به شما کمک میکند که دیگر نگران شستشو ظروف مهمانی خود نباشید.

IntensivZone: با فشار یک دکمه، قابلمه و تابه تمیز می شود.

گزینه "منطقه ای شدید" با فشار بخار بالا و افزایش دما، تمیز کردن را در سبد پایین تر این ظرفشويی 14 نفره بوش تضمین می کند. بنابراین قابلمه و تابه های بسیار تمیز هستند، در حالیکه در سبد بالای این ماشین ظرفشویی مبله اقلام حساس می توان قرار داد.

ویژگی های ظرفشویی بوش SMS69N72EU

ظرفشویی بوش SMS69N72EU توانایی تشخیص مقیاس سختی آب، مقدار نمک، مایع جلا دهنده، ظرفیت و همچنین تشخیص میزان کثیفی ظروف را دارد و با در نظر گرفتن این مسایل میزان حرارت و مصرف آب را تنظیم می‌کند. علاوه بر مناسب بودن قیمت ماشین ظرفشویی بوش، موتور این ظرفشویی بوش از نوع BLDC بوده که دارای عمر طولانی و فوق العاده ساکت به دلیل بهره گیری از سیستم Eco Silence Drive با میزان صدای 42 دسی بل می‌باشد.

برندبوش
گارانتیکارا سرویس
رنگسفید
سریسری 6
کشور سازندهآلمان
مصرف انرژی+++A
مصرف آب9.5 لیتر
تعداد سبد3 سبد
تعداد برنامه شستشو6 برنامه شستشو
تعداد برنامه شستشوی ویژه4 برنامه ویژه
نصف شویندارد
خشک کن اضافیندارد
زئولیتدارد
شروع با تاخیردارد
سنسور تشخیص نشتی آبدارد

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر