اتو بخار تفال مدل FV9650 بزرگ‌نمایی
  • اتو بخار تفال مدل FV9650
  • اتو tefal
  • tefal FV9650

اتو بخار تفال مدل FV9650

Tefal Steam Iron FV9650

جدید

  • سیستم قطع خودکار
  • سیستم ضدچکه
  • بخاردهی عمودی
  • سیستم ضد رسوب
  • مخزن رسوب

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

3,500,000 ریال

نقد و بررسی تخصصی

اتو یکی از لوازم واجب زندگی‌های امروزی است. تکنولوژی و کیفیت ساخت اتو می‌تواند سرعت اتو‌کشی را افزایش دهد و سطح لباس‌ها و پارچه‌ها را صاف‌تر کند. با پیشرفت تکنولوژی، اتوها از نظر شکل و کارکرد پیشرفته‌تر شده‌اند و شاید دیگر کمتر شرکتی، اتویی تولید کند که بخاردهی نداشته باشد. اتوهای بخار خانگی به‌سرعت آماده‌ی کار می‌شوند و با عملکرد بخاردهی قدرتمند لحظه‌ای یا مداوم و آرام، لباس‌ها را به‌راحتی اتو می‌کنند.

معرفی اتوبخار تفال مدل FV9650

اتوبخار «تفال» (Tefal) مدل«FV9650»، از پلاستیک باکیفیت ساخته ‌شده است و ظاهر زیبایی دارد. دریچه‌ی مخزن آب در قسمت جلوی دستگاه قرار دارد و برای بازشدن درپوش آن کافی است، درپوش را به سمت بالا فشار دهید تا مجرای ورودی آب دستگاه دیده شود. ظرفیت مخزن نگه‌داری آب این اتو 350 میلی‌لیتر است که برای یک اتوی خانگی، گنجایش مناسبی محسوب می‌شد.

عملکرد اتو‌های بخار، به‌واسطه‌ی بخاری که از کف دستگاه خارج می‌شود، بسیار مطلوب‌تر از اتوهای خشک و بدون بخار است و می‌تواند چروک‌های عمیق‌ را نیز صاف کند. عملکرد بخاردهی این مدل، قابل تنظیم است و با جا‌به‌جاکردن دکمه‌ی کشویی روی دستگاه، می‌توان عملکرد بخاردهی را تنظیم کرد. میزان بخاردهی مداوم این دستگاه، 50 گرم در دقیقه است. با فشردن دکمه‌ای که زیر دست قرار دارد، 210 گرم بخار ‌آب در هر دقیقه از اتو خارج می‌شود. خروج این حجم بخار از منافذ کفی اتو، باعث نفوذ بخار در عمق تاروپود پارچه می‌شود که درنتیجه، سرعت و عملکرد اتوکشی را بهبود خواهد بخشید. این اتو توان بخاردهی عمودی هم دارد. برای این کار کافی است، دمای اتو در ماکزیمم و روی علامت بخاردهی عمودی تنظیم شود و دکمه‌ی بالایی دستگاه روی خاموش قرار گیرد. با عمودی‌گرفتن اتو و فشردن دکمه‌ی بخار لحظه‌ای، می‌توان از بخاردهی عمودی دستگاه استفاده کرد. این عملکرد برای ازبین‌بردن چروک روی لباس‌های کارشده و پرده‌ها، بسیار کاربردی است.

تنظیمات

با متصل‌کردن دوشاخه‌ی دستگاه به پریز برق، چراغ دستگاه روشن می‌شود و بعد از مدت بسیار کوتاهی دمای اتو به حداکثر می‌رسد و چراغ دستگاه خاموش می‌شود. تنظیم دما برای پارچه‌های مختلف، از مهم‌ترین اقداماتی است که کاربر باید انجام دهد؛ چراکه اتوکشی با دمایی زیاد که مناسب پارچه نیست، باعث برق‌افتادن، آب‌شدن یا حتی سوختن پارچه می‌شود. اگر کاربر به جنس پارچه اطمینان ندارد، بهتر است از دمای کم و بخار زیاد استفاده کند. برای صاف‌کردن پارچه‌ها، بخار گرم مهم‌تر از کفی داغ اتوست.

جمع بندی

اتوبخار FV9650، تحت برند تفال تولید ‌شده است. این اتو یک دستگاه باکیفیت و قوی است و طراحی بسیار زیبایی دارد. توان 2600واتی، آن را در رنج محصولات پرقدرت این گروه قرار داده است. غیر از قطع‌کن خودکار، باقی تکنولوژی‌های روز بازار همچون سیستم ضدچکه، رسوب‌زدایی خودکار و بخار عمودی در این دستگاه وجود دارد. درمجموع اتوبخارFV9650، دستگاهی کارا محسوب می‌شود که می‌تواند یک گزینه خوب برای قرارگیری در سبد خرید باشد.

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر