ماشین لباسشویی 7 کیلویی سامسونگ نقره ای مدل J1241S بزرگ‌نمایی
  • ماشین لباسشویی 7 کیلویی سامسونگ نقره ای مدل J1241S
  • ماشین لباسشویی 7 کیلویی سامسونگ نقره ای مدل J1241S
  • ماشین لباسشویی 7 کیلویی سامسونگ نقره ای مدل J1241S
  • ماشین لباسشویی 7 کیلویی سامسونگ نقره ای مدل J1241S

ماشین لباسشویی 7 کیلویی سامسونگ نقره ای مدل J1241S

سامسونگسامسونگ

Samsung Washing Machine 7K J1214

جدید

  • Quick Wash (شستشوی سریع 15 دقیقه‌ای)
  • Wool (حالت شستشوی لباس‌های پشمی)
  • Outdoor Care (شستشوی لباس‌های ورزشی ضد آب)
  • Cotton (شستشوی لباس‌های نخی)

جزییات بیشتر

140,000,000 ریال

ماشین لباسشویی سامسونگ مدلJ1241S

امروزه رنگ استیل و نقره‌ای لوازم خانگی، مورد توجه افراد بسیاری است و اکثر خانم‌های جوان برای آشپزخانه خود اغلب از میان رنگ‌های سیلور لوازم برقی خود را انتخاب می‌کنند. حال در اینجا می‌خواهیم شما را با یکی از ماشین لباسشویی‌های نقره‌ای رنگ سامسونگ آشنا کنیم تا اگر به دنبال خرید لباسشویی با کیفیت هستید با یکی از بهترین‌ها آشنا شوید. ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1241S دستگاهی فوق‌العاده برای شستشوی انواع لباس‌ها و پارچه‌ها خواهد بود. در ادامه هر یک از امکانات و برنامه‌های شستشوی این مدل ذکر شده است تا با کارایی آن آشنا گردید.

مشخصات کلی

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1241S از جمله لباسشویی‌های 7 کیلویی سامسونگ می‌باشد که گنجایش مناسب آن برای خانواده‌هایی نه چندان بزرگ می‌تواند گزینه قابل قبولی برای خرید باشد. همچنین با این ظرفیت امکان شستشوی پرده‌ها و یا پتوهای سبک نیز برای شما فراهم خواهد بود.

شستشو و خشک شدن لباس‌ها به لطف موتور 1200 دور در دقیقه این لباسشویی انجام می‌شود که به نسبت ظرفیت 7 کیلویی این مدل قدرت 1200 دور در دقیقه آن کاملا مناسب خواهد بود و عملکرد قابل قبولی را از خود نشان خواهد داد. سرعت چرخش به خوبی رطوبت لباس‌ها را گرفته و روند خشک شدن آنها را در فضای باز تسریع می‌بخشد.

موتور مدل J1241S از نوع تسمه‌ای بوده و از سیستم ساده برخوردار است که به راحتی قابل تعمیر و یا تعویض خواهد بود. همچنین این موتور تسمه‌ای در حین شستشو صدای بسیار اندکی را تولید می‌کند و همچنین لرزشی اندک نیز خواهد داشت که در مجموع می‌توان گفت استفاده از دستگاه پر سر و صدا نبوده و شما می‌توان هر زمان از شبانه روز ماشین لباسشویی خود را با آسودگی خاطر روشن کنید به شستشوی لباس‌های آلوده بپردازید. در واقع صدای تولیدی این موتور در هنگام شستشوی لباس‌ها 54 دسی‌بل و در هنگام خشک کردن نیز 72 دسی بل می‌باشد.

مشخصات ظاهری

همانطور که در ابتدا نیز اشاره شد ماشین لباسشویی 7 کیلویی سامسونگ مدل J1241S به رنگ نقره‌ای است. این رنگ به راحتی با دیگر لوازم آشپزخانه شما هم‌خوانی پیدا کرده و دکوراسیون جذابی را برای شما بوجود می‌آورد. ابعاد دستگاه شامل ‎600x850x550 (عرض×ارتفاع×عمق) میلی‌متر می‌باشد که با برخورداری از این ابعاد استاندارد در هر آشپزخانه‌ای به سادگی جای خواهد گرفت.

برنامه‌های شستشوی این لباسشویی سامسونگ


اغلب ماشین‌های لباسشویی که به تازگی در بازار لوازم خانگی عرضه می‌شوند، دارای برنامه‌های شستشوی مختلفی هستند که هر یک از این برنامه‌ها برای شستشوی پارچه‌های به خصوصی مناسب می‌باشند. لباسشویی J1241S سامسونگ نیز دارای 10 برنامه شستشوی مختلف است که هر یک از آنها شامل:

Quick Wash (شستشوی سریع 15 دقیقه‌ای)

Wool (حالت شستشوی لباس‌های پشمی)

Outdoor Care (شستشوی لباس‌های ورزشی ضد آب)

Cotton (شستشوی لباس‌های نخی)

Cotton e (شستشوی لباس‌های کتون)

Synthetics (شستشوی الیاف مصنوعی)

Delicates (شستشوی لباس‌های ظریف و حساس مانند حریر و ابریشم)

Spin ( چرخش مجدد)

Rinse + Spin (حالت کارکرد آبکشی و خشک کن)

Baby care (شتشوی لباس کودکان)

تمامی این 10 برنامه که برای شستشوی پرکاربرترین پارچه‌ها به کار رفته‌اند این امکان را برای مصرف کننده به وجود آورده است تا از طریف‌ترین تا مقاوم‌ترین پارچه‌ها را بتواند با این دستگاه بشوید. اگر هر کدام از این برنامه‌ها در جای درست و مناسب با جنس پارچه انتخاب شوند به حفظ تار و پود لباس‌ها و پارچه‌ها کمک شایانی خواهند کرد و این موضوع سبب شده تا لباس‌های شما در مدت طولانی‌تری سالم و نو باقی بمانند.

در میان این برنامه‌ها برنامه‌ای به جهت شستشو سریع قرار دارد تا در مواقعی که به لباسی نیز دارید یا مقدار لباس‌ها کم است بتوانید در مدت 15 دقیقه لباس‌های خود را تمیز در اختیار داشته باشید. کاربرد دیگر این برنامه در شستشوی لباس‌های زیر یا جوراب‌ها یا حتی دستمال‌های گردگیری است که نیاز به شستشوی خیلی قدرتمندی ندارند و می‌توانید به طور مجزا آنها را بشویید.

سایر امکانات لباسشویی سامسونگ مدل J1241S

دیگ الماسی: درام شستشوی لباسشویی سامسونگ مدل J1241S از نوع الماسی بوده به عبارت دیگر حفره‌های موجود بر روی این دیگ به شکل الماسی طراحی شده است. این نوع طراحی در شستشوی نرم و روان پارچه‌های شما تاثیر بسزایی داشته و کمک می‌کنند تا آب و مواد شوینده به طور مناسب به تمامی لباس‌های داخل دیگ رسیده و به خوبی شسته شوند. الماسی بودن این حفره‌های ضربه‌های نرمی را به لباس‌ها وارد می‌کند و از آسیب به تارو پود پارچه جلوگیری خواهد کرد.

مصرف کم: مصرف انرژی این دستگاه در رده ++A قرار دارد و جز‌و یکی از کم مصرف‌ترین لوازم برقی منزل محسوب می‌شود. همچنین این میزان مصرف انرژی باعث صرفه جویی در مصرف این منابع شده و هزینه‌های مربوطه را برای شما به میزان زیادی کاهش خواهد داد.

سیستم حفاظتی Volt Control: همه ما می‌دانیم که نوسانات برق چه میزان به لوازم برقی آسیب می‌زنند و حتی مشاهده شده که بروز این نوسانات سبب از کار افتادن و یا سوختگی موتور لوازم برقی شده است. شرکت سامسونگ برای این مشکل راه حلی در لباسشویی‌های خود قرار داده است و با تعبیه سیستم محافظتی کنترل ولتاژ، خسارات ناشی از این نوسانات را به میزان بسیاری کاهش داده است.

Jog-dial: یکی دیگر از برنامه‌های کاربردی این لباسشویی سیستم Jog-Dial یا همان سیستم انتخاب‌گر است با وجود این تکنولوژی کاربر میتواند به راحتی با توجه به الیاف لباس، برنامه و دمای آب برای شستشوی لباس‌های خود را انتخاب کند. به این ترتیب این ویژگی کمک می‌کند تا برای پارچه‌های حساس دمای آب و سرعت چرخش مناسب را انتخاب کنید تا حداقل آسیب به این پارچه‌ها وارد گردد.

پایان با تاخیر: لباسشویی سامسونگ J1241S دارای سیستم پیشرفته‌Delay End  می‌باشد این تکنولوژی به شما این امکان را می‌دهد تا زمان اتمام چرخه شستشو را تا 19 ساعت به تاخیر اندازید. این ویژگی برای زمان‌هایی که در خانه نیستید بسیار کارایی خواهد داشت چرا که می‌توانید لباس‌های کثیف را در دستگاه انداخته و برنامه مورد نظر آن را تنظیم کنید از خانه خارج شوید.

نمایشگر LED: این مدل لباسشوییدارای نمایشگر LED می باشد که اطلاعات مورد نیاز از وضعیت دستگاه را در اختیار مصرف کنندگان قرار خواهد داد. برنامه شستشو، چرخش موتور، زمان باقی‌مانده و... مواردی هستند که بر روی این صفحه نمایش قابل مشاهده هستند.

قفل کودک: یکی دیگر از قابلیت‌هایی که لباسشویی نقره‌ای سامسونگ مدل J1241S داراست قفل کودک است. در زمان شروع شستشو تمامی دکمه‌های فیزیکی و لمسی دستگاه غیر فعال شده و به این ترتیب با دستکاری کودک خردسال شما و یا برخورد با دکمه‌های هیچ مشکلی در روند شستشو بوجود نخواهد آمد.

 

 

 

 

برندسامسونگ
گارانتیسام سرویس
رنگسیلور
کشور سازندهایران
ظرفیت7 کیلویی
مصرف انرژی+++A
بخار شویندارد
نصف شویندارد
شروع با تاخیردارد
قفل کودکدارد
قدرت موتور1200 دور در دقیقه
شستشوی سریعدارد
قابلیت لکه‌بریدارد
شناسه کالا2220151650068

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

ماشین لباسشویی 7 کیلویی سامسونگ نقره ای مدل J1241S

ماشین لباسشویی 7 کیلویی سامسونگ نقره ای مدل J1241S