ماشین لباسشویی 8 کیلویی سامسونگ نقره ای مدل Q1256S بزرگ‌نمایی
  • ماشین لباسشویی 8 کیلویی سامسونگ نقره ای مدل Q1256S
  • ماشین لباسشویی 8 کیلویی سامسونگ نقره ای مدل Q1256S
  • ماشین لباسشویی 8 کیلویی سامسونگ نقره ای مدل Q1256S
  • ماشین لباسشویی 8 کیلویی سامسونگ نقره ای مدل Q1256S

ماشین لباسشویی 8 کیلویی سامسونگ نقره ای مدل Q1256S

سامسونگسامسونگ

Samsung Washing Machine 8k Q1256

جدید

  • Wool (لباس‌های پشمی و بافت)
  • Baby Care (لباس‌های کودک و نوزاد)
  • Out door Care (شستشوی لباس‌های ضد آب)
  • Dark garment (شستشوی لباس‌های تیره)
  • Cotton (لباس‌های کتان، نخ، پنبه)

جزییات بیشتر

192,000,000 ریال

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل Q1256S

از شستشوی ماشین لباسشویی قدیمی خود راضی نیستید و تصمیم به تعوض آن گرفته‌اید؟ در اینجا به شما یکی از با کیفیت‌ترین مدل‌های لباسشویی سامسونگ را خواهیم کرد تا با آگاهی از ویژگی‌های یک مدل از سامسونگ بتوانید بهترین اتخاب را پیش روی خود داشته باشید. پس اگر رنگ نقره‌ای را برای خرید لباسشویی خود برگزیدید ویژگی‌های این مدل را با دقت مطالعه نمایید.

مشخصات کلی

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل Q1256S جزو لباسشویی‌هایی است که از گنجایش 8 کیلویی برخوردار می‌باشد. گنجایش نسبتا بالای این مدل امکان شستشوی لباس‌های بسیار را با یک بار روشن کردن دستگاه فراهم آورده است. این مدل به خانواده‌های بسیاری پیشنهاد می‌شود چه خانواده‌هایی با جمعیت کم که تمایل دارند علاوه‌بر شستن لباس‌ها، پرده‌های خانه‌شان یا کالای خواب خود را نیز با ماشین لباسشویی خود بشویند چه خانواده‌هایی با جمعیت متوسط که لباس‌های بسیاری در روز برای شستشو جمع خواهد شد. به طور کلی می‌توان گفت این ظرفیت 8 کیلویی به خوبی نیازهای روزانه خانواده‌های مختلف را پاسخو خواهد بود.

موتور این مدل مجهز به قدرت 1200 دور در دقیقه است که شستشو و خشک کردن لباس‌ها را در حد قابل قبولی به انجام می‌رساند.

مشخصات ظاهری

لباسشویی 8 کیلویی سامسونگ مدل Q1256S به رنگ نقره‌ای است که این رنگ بسیار مورد توجه خانم‌های جوان است چرا که به سادگی با دیگر لوازم آشپزخانه هم‌خوانی پیدا کرده و از سویی دیگر انتخاب این رنگ برای لوازم آشپزخانه جلوه‌ای نو و جذاب را به آشپزخانه و خانه خواهد بخشید.

رنگ نقره‌ای بدنه این لباسشویی با در کریستال مشکی آن سبب جذابیت بیشتر محصول گشته است. ابعاد دستگاه شامل 600x850x600  (عرض×ارتفاع×عمق) میلی‌متر است و در هر مکانی با اندازه‌های استاندارد به سادگی جای می‌گیرد.

بر روی پنل این لباسشویی سامسونگ صفحه نمایشگر LED، ولوم انتخاب برنامه و جایگاه مواد شوینده قرار گرفته است. بر روی صفحه نمایشگر آن اطلاعات مورد نیاز از دستگاه قرار دارد. اطلاعاتی چون برنامه در حال کار، زمان شستشو، سرعت چرخش و دمای آب اطلاعاتی هستند که شما می‌توانید بر روی این نمایشگر مشاهده نمایید.

برنامه‌های شستشوی این لباسشویی سامسونگ

اکثر ماشین‌های لباسشویی جدید دارای برنامه‌های محتلف برای شستشو هستند. این برنامه‌ها هر یک دما و سرعت چرخش و یا حتی حرکات چرخش گوناگون دارند که به سبب استفاده ما از پارچه‌های گوناگون در لباسشویی‌های مختلف تعبیه شده‌اند. لباسشویی نقره‌ای سامسونگ مدل Q1256S نیز دارای 12 برنامه شستشوی مختلف است. این 12 برنامه شستشو شامل:

Super Eco Wash( شستشوی ویژه اقتصادی)

15 Quick Wash (شستشوی سریع 15 دقیقه‌ای)

Wool (لباس‌های پشمی و بافت)

Baby Care (لباس‌های کودک و نوزاد)

Out door Care (شستشوی لباس‌های ضد آب)

Dark garment (شستشوی لباس‌های تیره)

Cotton (لباس‌های کتان، نخ، پنبه)

Eco Cotton (شستشوی اقتصادی نخ، کتان، پنبه)

Synthetics (الیاف مصنوعی)

Spin (چرخش مجدد)

Rinse+spin (شستشوی مجدد)

Eco drum clean (شستشوی خودکار دیگ)

اگر برنامه‌هایی که مخصوص پارچه و لباس هستند به درستی و در جای مناسب انتخاب شوند، علاوه‌بر شستشویی بی‌عیب و نقص، شما شاهد حفاظت ویژه از الیاف لباس و پارچه نیز خواهید بود. در واقع دلیل قرارگیری این برنامه‌های گوناگون هم همین موضوع بوده است که از الیاف و تاروپود دارچه‌ها در حین شستشو در لباسشویی سامسونگ محافظت شود. این برنامه‌ها کمک می‌کنند تا در طولانی مدت لباس‌های شما همچون روز اول نو و سالم باقی بمانند و از کهنگی و نخ نما شدن آنها جلوگیری می‌شود.

به طور مثال ما بسیار شاهد بور شدن رنگ لباس‌های تیره‌مان بوده‌ایم اما با وجود برنامه مخصوص لباس‌های تیره و از سویی دیگر انتخاب ماده شوینده مناسب این نوع لباس‌ها دیگر شاهد چنین صحنه‌هایی نخواهیم بود و لباس‌های تیره ما همچون روز اول تیره باقی می‌مانند.

برنامه دیگری که بسیار به کار خواهد آمد Wool است که مخصوص لباس‌های باقت و یا پشمی است. اکثر ما این نوع از لباس‌ها را بادست و با آب سر می‌شوییم تا آسیب کمتری به تاروپود آنها وارد شود اما مهندسان سامسونگ با قرار دادن برنامه‌ای مخصوص برای این لباس‌ها کار ما را آسان کرده‌اند و دیگر نیازی به شستشو با دست نخواهد بود.

سایر امکانات لباسشویی Q1256S سامسونگ

دیگ الماسی: درام شستشوی این لباسشویی به صورت الماسی طراحی شده است. به این معنا که حفره‌های قرار گرفته در دیواره درام به شکل الماس هستند. این نوع طراحی سبب شده است تا شما قادر باشید با خیالی آسوده لباس‌های ظریف خود را با لباسشویی بشویید و از شستشو با دست رها شوید. به طور کلی درام الماسی شکل با داشتن حرکات نرم و روان به لباس‌ها، از تار و پود آنها به خوبی مراقبت خواهد کرد.

حباب ساز: لباسشویی 7 کیلویی سامسونگ مدل Q1256S مجهز به جدیدترین تکنولوژی شستشوی سامسونگ یعنی EcoBubble است. این فن‌آوری به شستشوی بهتر لباس‌ها کمک شایانی خواهد کرد و نحوه عملکرد آن به این صپورت بوده که پیش از اضافه نمودن مواد شوینده به لباس‌ها ابتدا در مخزنی این مواد را با آب و اکسیژن مخلوط کرده و کف حاصل شده از این ترکیب را به لباس‌ها می‌افزاید. به این ترتیب ذرات مواد شوینده حل شده، به تار و پود لباس نفوذ کرده و با قدرت بیشتری لکه‌ها و کثیفی‌ها را از بین می‌برد.

BubbleSoak: تکنولوژی کارآمد دیگر در این مدل لکه‌زدایی قوی یا سیستم BubbleSoak می‌باشد. با انتخاب این گزینه لباس و پارچه ابتدا در کف حاصل از فرآیند حباب‌ساز، برای مدتی خیسانده شده و سپس وارد سیکل اصلی شستشو می‌شوند. با این ویژگی لکه‌های سرسخت نیز باقی نخواهند ماند چرا خیسانده شدن آنها در کف سبب سست شدن این لکه‌ها خواهد و طی شستشوی اصلی به سادگی از روی پارچه محو می‌گردند.

قفل کودک: امروزه برای امنیت بیشتر در اغلب دستگاه‌ها قفل کودک قرار گرفته شده است. این ویژگی ضمن بر هم نخوردن تنظیمات دستگاه سبب می‌شود تا در صورت داشتن کودک خردسال امنیت او و سلامت دستگاه در خطر نیافتد. مدل Q1256S نیز مجهز به این قابلیت بوده و پس از انتخاب برنامه و تنظیمات مورد نظر شما، به طور خودکار تمامی دکمه‌های لمسی و فیزیکی غیر فعال خواهد شد.

شستشوی سریع: برای زمان‌هایی که لباس‌های اندکی دارید که کثیفی کمی دارند می‌تواند با انتخاب برنامه شستشوی سریع آنها با کمترین میزان مصرف بشویید. این برنامه برای شستشو جوراب یا لباس‌های زیر یا حتی پارچه‌های گردگیری می‌تواند مناسب باشد.

 

 

برندسامسونگ
گارانتیسام سرویس
رنگسیلور
کشور سازندهایران
ظرفیت8 کیلویی
قدرت موتور1200 دور در دقیقه
شناسه کالا6260953000951

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

ماشین لباسشویی 8 کیلویی سامسونگ نقره ای مدل Q1256S

ماشین لباسشویی 8 کیلویی سامسونگ نقره ای مدل Q1256S