حراج! ماشین لباسشویی 6 کیلویی سامسونگ نقره ای مدل B1263S بزرگ‌نمایی
  • ماشین لباسشویی 6 کیلویی سامسونگ نقره ای مدل B1263S
  • ماشین لباسشویی 6 کیلویی سامسونگ نقره ای مدل B1263S
  • ماشین لباسشویی 6 کیلویی سامسونگ نقره ای مدل B1263S
  • ماشین لباسشویی 6 کیلویی سامسونگ نقره ای مدل B1263S

ماشین لباسشویی 6 کیلویی سامسونگ نقره ای مدل B1263S

سامسونگسامسونگ

Samsung Washing Machine 6K B1263

جدید

  • Baby Care (لباس‌های کودک و نوزاد)
  • Super Eco Wash (شستشوی ویژه اقتصادی)
  • Dark Garment (لباس‌های تیره)

جزییات بیشتر

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

110,000,000 ریال

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل B1263S

در اینجا می‌خواهیم شما را با یکی از مدل‌های لباسشویی سامسونگ آشنا کنیم. لباسشویی سامسونگ مدل B1263S از لباسشویی‌های نقره‌ای رنگ سامسونگ می‌باشد. دستگاه پیش رو به امکانات و برنامه‌های شستشوی متعددی مجهز بوده که سبب می‌شود کیفیت شستشو بالا رفته و رضایت مصرف‌کننده مرتفع گردد. در ادامه به هریک از این امکانات و برنامه‌های شستشو می‌پردازیم تا بیشتر با این مدل آشنا شوید.

مشخصات کلی

لباسشویی سامسونگ مدل B1263S دارای ظرفیت 6 کیلویی می‌باشد. گنجایش 6 کیلویی آن بر آن شده است تا خانواده‌های با جمعیت کمتر بتوانند این مدل جزو لباسشویی‌های مورد نظر خود قرار دهند.

موتور پر قدرت این دستگاه دارای توان چرخش تا 1200 دور در دقیقه می‌باشد که با توجه به ظرفیت آن مناسب و قابل قبول است. همچنین این موتور به خوبی از پس شستشو و خشک کردن لباس‌های شما بر خواهد آمد. در مرحله خشک کردن نیز رطوبت لباس‌ها به میزان قبولی قبولی از بین رفته و کمک می‌کند تا آنها در مدت زمان کوتاه‌تری کاملا خشک شوند.
این موتور پر قدرت از نوع دیجیتال اینورتر است و از طول عمر و دوام بالایی برخوردار می‌باشد به طوری که شرکت سامسونگ به مدت 10 سال آن را تحت ضمانت خود در آورده است. نکته‌ای دیگری که در رابطه با موتورهای دیجیتال اینورتر وجود دارد مصرف انرژی پایین است. این موتورها ضمن شستشو و خشک کردن بی‌عیب و نقص لباس‌های شما مصرف برق پایینی داشته و این موضوع سبب می‌شود تا هزینه‌های شما کاهش یابد و گذشته از کاهش هزینه‌ها کمک می‌کند تا به طور بهینه از این منبع با ارزش استفاده شود.

مشخصات ظاهری

لباسشویی 6 کیلویی سامسونگ مدل B1263S به رنگ نقره‌ای است و با طراحی بی‌نظیری که داراست می‌توان اذعان داشت که نیازها‌ی مخاطب را از لحاظ زیبایی پاسخگو خواهد بود. درِ لباسشویی فوق به رنگ کریستال مشکی است و جذابیت ظاهری محصول را بیشتر کرده است. رنگ نقره‌ای محصولات امروزه بیشتر مورد توجه افراد علل‌الخصوص خانم‌های جوان است و اکثر افراد امروزه این رنگ بسیار زیبا را برای خانه و آشپزخانه خود انتخاب می‌کنند. رنگ نقره‌ای به راحتی با دیگر لوازم آشپزخانه و به طور کلی چیدمان منزل هم‌خوانی پیدا کرده و زیبایی بیشتری به دکوراسیون آشپزخانه شما می‌بخشد.

لباسشویی نقره‌ای B1263S سامسونگ متشکل از ابعاد 600x850x550 (عرض×ارتفاع×عمق) میلی‌متر می‌باشد و در هر مکانی با این ابعاد به سادگی جای خواهد گرفت. همچنین وزن 59 کیلوگرمی آن در زمان جابه‌جایی و جمل و نقل برای شما دشواری نخواهد داشت.

برنامه‌های شستشو این لباسشویی 6 کیلویی سامسونگ

تعدد برنامه‌های شستشو بدان جهت بوده که هر نوع پارچه‌ای که مورد استفاده شماست به خوبی شسته شده و از سویی دیگر آسیبی به آنها وارد نشود. این دستگاه نیز دارای 14 عملکرد و برنامه شستشوی مختلف است که هر یک به شرح زیر می‌باشند.

Daily Wash (شستشوی روزانه)

Quick wash (شستشوی سریع)

Baby Care (لباس‌های کودک و نوزاد)

Super Eco Wash (شستشوی ویژه اقتصادی)

Dark Garment (لباس‌های تیره)

Bedding (کالای خواب)

Synthetics (الیاف مصنوعی)

Out Door Care (لباس‌های ضد آب)

Delicates (لباس‌های حساس)

Wool (لباس‌های بافت و پشمی)

Cotton (کتان، نخ، پنبه)

Eco drum clean (شستشوی خودکار دیگ)

Spin (چرخش)

Spin+Rinse (شستشوی مجدد)

اگر از برنامه‌های شستشو به موقع و متناسب با نوع پارچه استفاده شود کمک می‌کند تا لباس‌های شما برای مدت طولانی‌تری سالم بمانند و آسیبی به تاروپود آنها وارد نشود. همچنین هر یک از پارچه‌هایی که ما امروزه استفاده می‌کنیم هر کدام می‌بایست با دما و سرعت چرخش به خصوصی شسته شوند به همین جهت است که برنامه‌های شستشویی که در این مدل قرار گرفته شده مخصوص پرکاربردترین پارچه‌هاست.

سایر امکانات این دستگاه

پایان با تاخیر: قابلیتی کاربردی است که در مدل B1263s قرار گرفته شده است. با تنظیم این گزینه می‌توانید زمان پایان شستشو را به تعویق بیاندازید. برای زمان‌هایی که در خانه نیستید این گزینه کارایی فراوانی خواهد داشت.

درام الماسی: دیگ شستشوی لباسشویی سامسونگ مدل B1263S از جنس استیل ضد زنگ بوده و حفره‌های داخلی آن به شکل الماسی طراحی شده است. علت طراحی الماسی این حفره‌ها بدان جهت است که در هنگام شستشو و خشک کردن لباس‌ها ضربات نرم و روانی را به پارچه وارد نماید و همین موضوع کمک می‌کند تا آسیبی به لباس‌ها وارد نگردد.

سیستم EcoBubble: در این لباسشویی از جدیدترین تکنولوژی سامسونگ استفاده شده است. این تکنولوژی که به حباب‌ساز شهرت یافته است کمک می‌کند تا کیفیت شستشو بسیار بالا رفته و تمامی آلودگی‌ها به راحتی از روی لباس و پارچه محو شوند. طریقه عملکرد آن بدین صورت است که پیش از آن که مواد شوینده به لباس‌ها افزوده شوند ابتدا این مواد را در مخزنی مجزا با آب و اکسیژن مخلوط می‌کند و سپس کف حاصل از این ترکیب را به لباس‌های داخل درام می‌افزاید. به این ترتیب ذرات حل شده شوینده به عمق پارچه نفوذ خواهند کرد و تمامی کثیفی‌ها را از بین می‌برند. مزیت دیگر این سیستم لک نشدن پارچه‌هاست. ما اغلب در گذشته شاهد سفیدک‌هایی بر روی لباس‌ها به خصوص لباس‌های تیره‌مان بودیم و این سفیدک‌ها بر اثر خوب حل نشدن ماده شوینده ایجاد می‌شدند حال با سیستم حباب‌ساز لباسشویی سامسونگ دیگر چنین منظره‌هایی را پس از شستشو نخواهید دید.

تکنولوژی Bubble Soak: در این لباسشویی 6 کیلویی سامسونگ، برای از بین رفتن لکه‌ها نیز چاره‌ای اندیشیده شده و حاصل آن قرار دادن سیستم لکه‌زدایی قوی است. این سیستم پیش از سیکل اصلی شستشو ابتدا لباس‌ها را در محلول کف برای مدت مشخصی خیسانده و این خیس خوردگی سبب می‌شود تا لکه‌های موجود روی لباس‌ها در برابر ماده شوینده سست شده بنابراین در چرخه اصلی به راحتی از روی پارچه محو شوند. قابلیت بسیار فوق‌العاده که در اغلب لباسشویی سامسونگ قرار داشته و کمک می‌کند تا لباس‌هایی عاری از هر گونه لکه را داشته باشید. همچنین این سیستم رضایت بالایی از شستشو با این دستگاه را برای مصرف‌کننده به ارمغان می‌آورد.

بررسی هوشمند: دیگر نیازی به تعمیرکار لباسشویی برای مشکلات کوچک نخواهید داشت. لباسشویی B1263S مجهز به ببرسی هوشمند می‌باشد. با نصب اپلیکیشن مورد نظر در تلفن همراه هوشمند خود و گرفتن آن در مقابل دستگاه مشکل لباسشویی بر روی صفحه تلفن شما ظاهر می‌شود. در این صورت اگر مشکل ساده‌ای به وجود آمده باشد می‌توانید خودتان نسبت به حل آن اقدام نمایید.

 

برندسامسونگ
گارانتیسام سرویس
رنگسیلور
کشور سازندهایران
ظرفیت6 کیلویی
بخار شویدارد
نصف شویدارد
شروع با تاخیردارد
پایان با تاخیردارد
امکان بارگیری مجدددارد
قفل کودکدارد
قدرت موتور1200 دور در دقیقه
شستشوی سریعدارد
سنسور تشخیص وزن لباسدارد
استفاده بهینه از مواد شویندهدارد
شناسه کالا2220151680067/6260953001392

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

ماشین لباسشویی 6 کیلویی سامسونگ نقره ای مدل B1263S

ماشین لباسشویی 6 کیلویی سامسونگ نقره ای مدل B1263S