با توجه به تعطیلی دو هفته‌ای به دلیل شیوع ویروس کرونا، در حال حاضر امکان ارسال سفارش‌ها را نداریم و کلیه سفارش‌های دریافتی با پایان یافتن تعطیلات ارسال خواهند شد. کلیه سفارش‌های دریافتی در این بازه زمانی که وجه سفارش به صورت آنلاین پرداخت شده باشد شامل تخفیف ۲.۵٪ ماهانه به صورت روزشمار می‌شوند.
ماشین ظرفشویی 14 نفره سامسونگ مدل D162STS بزرگ‌نمایی
  • ماشین ظرفشویی 14 نفره سامسونگ مدل D162STS
  • ماشین ظرفشویی رنگ استیل سامسونگ
  •  ظرفشویی استیل 162

ماشین ظرفشویی 14 نفره سامسونگ مدل D162STS

سامسونگسامسونگ

Samsung Dishwasher 14p/s

جدید

  • 3 سبد
  • ساخت کره 
  • مصرف انرژی ++A
  • 10.7 لیتر مصرف آب در هر شستشو

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

41,200,000 ریال

ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل D162STS

™WaterWall ظروف قرارگرفته در هر گوشه از ماشین را بدون اتلاف وقت یا آب جهت آبکشی پیشین تمیز و براق می‌کند. این فناوری با ایجاد دیواری همه‌سویه از آبِ با فشار بالا نقاطی از قفسه پایین را که دسترسی به آن دشوار است و اغلب کثیف‌ترین ظروف در آن گذاشته می‌شوند پوشش می‌دهد و عملکرد شستشوی تحول‌آفرینی را ارائه می‌دهد.

از بین بردن ذرات غذای سرسخت

™Zone Booster ذرات سرسخت غذا را به شکلی مؤثر از بین می‌برد. بر خلاف ماشین‌های ظرفشویی متداول، این ماشین بی‌نظیر در صنعت، دارای عریض‌ترین ناحیه شستشوی هدفمند با 5 نازل در سمت چپ و 3 نازل در سمت راست است. بنابراین، می‌توان تنها با یک‌بار شستشو، از شر ذرات غذای چسبیده به ظروف راحت شد و ظروف بسیار کثیف را پاک کرد.

قابلیت خشک کردن با هوا از طریق باز کردن خودکار درب

به لطف وجود قابلیت «خشک کردن با هوا از طریق باز کردن خودکار درب»، ظروف با استفاده از جریان هوا خشک می‌شوند تا بتوانید از ظروفی تمیز و درخشان لذت ببرید. در پایان چرخه، درب به‌طور خودکار باز می‌شود تا بخار خارج گردد و در نتیجه ظروف بهتر خشک شوند. همچنین وجود یک فن در قسمت بالای ماشین موجب ایجاد پرده‌ای محافظ از هوا می‌شود تا عدم آسیب رسیدن به سطح بالایی ماشین تضمین گردد.

شستشو و خشک‌سازی سریع در 55 دقیقه

«چرخه شستشوی روزانه 55 دقیقه‌ای» با شستشو و خشک‌سازی بسیار سریع‌تر ظروف، موجب صرفه‌جویی در وقت شما می‌شود. این گزینه برای بار کم و اقلام نه چندان کثیف مانند فنجان و کارد و چنگال که در واقع نیازمند شستشوی قدرتمند نیستند گزینه‌ای ایده‌آل است، چرا که در مدت تنها 55 دقیقه آن‌ها را در یک چرخه کامل شستشو و خشک‌سازی قرار می‌دهد.

قابلیت اتصال به Wi-Fi (کنترل هوشمند)

قابلیت اتصال به Wi-Fi با استفاده از یک برنامه‌* در تلفن هوشمند شما، نظارت و کنترل عملیات ماشین را از هر مکان و در هر زمانی ممکن می‌کند. می‌توانید بر میزان پیشرفت چرخه شستشو نظارت داشته باشید، ماشین را از راه دور روشن یا خاموش کنید، چرخه‌های مورد استفاده را انتخاب یا تنظیم کنید و اطلاعات عیب‌یابی را از هر جایی که هستید دریافت کنید.

طراحی برتر

طراحی برتری که به شکلی یکپارچه با لوازم آشپزخانه شما هماهنگ می‌شود تا ظاهری موزون و مدرن را برای خانه شما به ارمغان بیاورد. دسته فرورفته آن ظاهری یکدست و همتراز را به جلوی ماشین می‌دهد و از آن جایی که هیچ دسته برجسته‌ای روی درب ماشین قرار ندارد، دست و پاگیر نیست و حرکت در آشپزخانه آسانتر می‌شود.

برندسامسونگ
گارانتیسام سرویس
رنگسیلور
کشور سازندهکره جنوبی
ظرفیت14 نفره
مصرف انرژی++A
مصرف آب10 لیتر
تعداد سبد3 سبد
تعداد برنامه شستشو5 برنامه شستشو
نصف شویدارد
خشک کن اضافیندارد
زئولیتندارد
شروع با تاخیردارد
پایان با تاخیرندارد
قفل کودکدارد
سنسور تشخیص نشتی آبدارد
شستشوی سریعدارد
سنسور تشخیص وزن لباسندارد
عرض59 سانتی متر
عمق60 سانتی متر
ارتفاع84/5 سانتی متر

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

ماشین ظرفشویی 14 نفره سامسونگ مدل D162STS

ماشین ظرفشویی 14 نفره سامسونگ مدل D162STS