درباره ما

تجارت الکترونیک در سال‌های اخیر رونق بسیاری پیدا کرده و امروزه مشاغل بسیاری فعالیت خود را در حوزه اینترنت گسترش داده‌اند. همگام با این تغییرات فروشگاه‌های اینترنتی بسیاری روی کار آمده‌اند و محصولات متنوع خود را از طریق این پنجره جهانی عرضه می‌کنند. با توجه به اهمیت فضای مجازی و تغییرات شگرفی که اینترنت در بستر کسب و کارها به وجود آورده است تصمیم به راه اندازی فروشگاه اینترنتی پویا تجارت در ذهن ما کلید خورد.

این فروشگاه در سال ۱۳۹۴ با مدیریت سرکار خانم زهرا صیادی آغاز به کار کرد. پویا تجارت تیمی متشکل از کارشناسان با تجربه و خبره در زمینه فروش لوازم خانگی بوده که سال‌های بسیاری است در این حوزه فعالیت درخشانی داشته و در راستای آن تجربه بالایی نیز کسب کرده است. به همین منظور برای معرفی بهتر لوازم خانگی بر آن شدیم تا تجربه خود را از طریق راه اندازی سایت فروشگاهی در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهیم. ما با قرار دادن اطلاعات جامع و کامل هر محصول در صفحه آن شما را در امر خرید یاری خواهیم کرد و همچنین با مشاوره با کارشناسان فروش این شرکت می‌توانید بهترین انتخاب را پیش روی خود داشته باشید.

امروزه به کمک اینترنت شما می‌توانید بدون اتلاف وقت و انرژی کالای مورد نظر خود را در اینترنت جستجو کرده و به راحتی چند کلیک آن را خریداری کنید. تمایل خریداران به خرید اینترنتی از دلایل راه اندازی وب سایت پویا تجارت است. در فروشگاه اینترنتی پویا تجارت شما می‌توانید به سادگی کالاها را جستجو و با یکدیگر مقایسه کنید و در صورت تمایل اقدام به ثبت سفارش نمایید تا کالای مورد نظر خود را در منزل یا محل کار تحویل بگیرید.

تیم فروشگاهی پویا تجارت همواره سعی بر آن دارد تا با نمایش بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات، اعتماد مراجعه کنندگان خود را جلب نماید و در تلاش است تا با بهبود خدمات خود این اعتماد را بیش از پیش افزایش دهد.

poyatejarat icon