مقالات لوازم خانگی

ضمانت و گارانتی رسمی جی پلاس چه نام دارد؟

گارانتی رسمی جی پلاس

گارانتی رسمی جی پلاس و محصولاتش بر عهده کدام شرکت است؟

این ممکن است پرسشی باشد که این روزها اگر برای خرید لوازم خانگی به بازار امین حضور یا خیابان جمهوری سری زده باشید، یا نه حتی اگر در شهر در تردد باشید ممکن است با دیدن نام جی پلاس بر روی تبلیغات شهری و محیطی در ذهن شما مرور شود.

مسلما اگر فردی در آینده نزدیک تصمیم به خرید لوازم خانگی نداشته باشد به سادگی از کنار این نام گذر می‌کند اما زمانی فکر شما درگیر جی پلاس می‌شود که به یک تلویزیون، لباسشویی یا یخچال و …. احتیاج داشته باشید. در این زمان است که به تحقیق و جستجو از این برند تازه برخواهید خواست و ابتدا به ساکن این پرسش در ذهن شما ایجاد می‌شود که گارانتی رسمی جی پلاس در ایران چه نام دارد یا پرسش‌هایی نظیر زیر:

آیا محصولات جی پلاس قابل اطمینان هستند؟
آیا این محصولات تنوع و کیفیت کافی را دارند؟
آیا برای محصولات جی پلاس پشتوانه‌ای هم وجود دارد؟

اینها سوالاتی است که از ذهن هر فردی که قصد خرید محصولات جی پلاس را دارد گذر خواهد. ما در این مقاله می‌خواهیم به پرسش‌های شما در رابطه با گارانتی رسمی جی پلاس و محصولاتش پاسخ دهیم.

گلدیران ضمانت محصولات جی پلاس
گلدیران، گارانتی رسمی جی پلاس و محصولاتش در ایران

تضمین کیفیت محصولات جی پلاس

همیشه خرید کالا با گارانتی معتبر، اطمینان خاطر را برای مشتریان فراهم می‌کند. گارانتی، تضمینی بر سلامت فیزیکی و فنی محصولات است و نشان می‌دهد که در صورت بروز مشکل، شرکتی عهده‌دار خدمات پس از فروش آن محصول خواهد بود.

اگر به تازگی تصمیم به خرید تلویزیون جی پلاس، یخچال جی پلاس، کولر گازی و سایر محصولات جی پلاس را گرفته‌اید اما به جهت تازه وارد بودن این برند، اطمینان کافی به محصولات آن ندارید، می‌خواهیم با معرفی گارانتی رسمی جی پلاس این اطمینان را به شما بدهیم که کیفیت محصولات جی پلاس تایید شده است چرا که شرکت معتبر و نام آشنایی خدمات پس از فروش محصولات آن را برعهده دارد.

ضمانت و گارانتی رسمی جی پلاس در ایران
ضمانت و گارانتی رسمی جی پلاس در ایران

گارانتی محصولات جی پلاس چیست؟

همه ما حتما در این سال‌ها حداقل برای یک بار هم که شده به طور قطع نام گلدیران شنیده‌ایم. شرکتی بزرگ و با سابقه‌ای درخشان در خدمات پس از فروش محصولات ال جی.

گلدیران سال‌های بسیاری است که گارانتی رسمی و معتبر محصولات ال جی در ایران است، چند صباحی است این شرکت خوش نام تصمیم به تولید و ساخت انواع لوازم خانگی و محصولات الکتریکی گرفته است.

بله اگر چه نام جی پلاس عنوانی تازه برای تولید کننده لوازم خانگی است اما سابقه‌ای چندین ساله پشت برند تازه وارد جی پلاس است چرا که موسس آن شرکت گلدیران است. در واقع می‌توان گفت جی پلاس همان ال جی است که به دلیل تحریم‌ها به جی پلاس تغییر نام داده است.

اثبات این موضوع تغییر نام فروشگاه‌های ال جی به جی پلاس بود که در چند ماه گذشته و با افزایش تحریم‌ها رخ داد.

حالا با این توصیفات می‌توانید با خیالی آسوده اقدام به خرید محصولات جی پلاس کنید و از کیفیت و خدمات پس از فروش گلدیران بهره‌مند شوید.

تعهد آموختنی است – جی پلاس

نصب و راه اندازی محصولات جی پلاس

نصب و راه اندازی محصولات جی پلاس با شرکت گلدیران، گارانتی رسمی جی پلاس است.

بعد از خرید هر یک از محصولات صوتی تصویری و یا لوازم خانگی برقی جی پلاس کافیست در سایت گلدیران به صفحه درخواست نصب و راه اندازی محصولات جی پلاس رفته و درخواست نصب محصول خود را ثبت کنید. پس از ثبت درخواست نصب از جانب شما، نزدیک‌ترین تکنسین با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی در روز و ساعت مقرر، جهت نصب دستگاه در محل حضور خواهد یافت.

نحوه نصب محصولات جی پلاس

درخواست تعمیرات محصولات جی پلاس

در صورت بروز هرگونه خرابی در هر یک از محصولات جی پلاس می‌توانید ایراد دستگاه خود را بر روی سایت گلدیران و در صفحه درخواست تعمیرات به شرکت گارانتی کننده محصولات جی پلاس یعنی گلدیران اعلام کنید. تکنـسین‌های شرکت گلدیران در سریعترین زمان با شما تماس گرفته و جهت تعمیر دستگاه در محل شما حضور خواهند یافت. اگر کالای شما نیاز به تعمیر دارد، فراموش نکنید که گلدیران گارانتی رسمی جی پلاس و محصولاتش است و بهتر از هر کسی می‌تواند با کمترین هزینه دستگاه شما را رفع عیب کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *